Milan DROBNÝ DMplast

Vážení zákazníci

firma Milan Drobný DMplast má skúsenosti s predajom a montážou plastových okien a dverí už od roku 2001. Pracovali sme ako zastúpenie iného výrobcu v meste Piešťany. Počas tohto obdobia sme načerpali obrovské skúsenosti a dospeli sme do štádia, že potrebujeme zákazníkovi zabezpečiť nielen kvalitu, ale aj krátku dodaciu lehotu. Ako jediné riešenie ako zabezpečiť kompletný servis bolo rozhodnutie rozšíriť našu firmu o vlastnú výrobu plastových okien.

Od januára 2007 sme začali vyrábame okná z nemeckého profilového systému ROPLASTO 7001. Táto skutočnosť nám umožňuje v prípade potreby skrátiť dodaciu lehotu na 14 dní. Najdôležitejším aspektom u nás je predovšetkým kvalita výroby.

Pri výrobnom procese vychádzame hlavne z kvalitných ľudí s bohatou praxou v obore. Ako výrobné prostriedky používame stroje značky ALUMA, ktoré predstavujú špičku vo výrobe plastových okien.

Samozrejme ku kvalite okna veľkým podielom prispievajú jednotlivé komponenty z ktorých je okno zložené. Hlavne:

  • Profilový systém – ROPLASTO 7001
  • Kovanie – MACO s mikrovetraním a poistkou proti prepolohovaniu
  • Sklo – koeficient prestupu tepla U1.1, NITRASKLO alebo Sklenárstvo pod Beranom – Hlohovec
  • Trojsklo – koeficient prestupu tepla U0.7, NITRASKLO alebo Sklenárstvo pod Beranom – Hlohovec
  • Dverové výplne – PERITO http://www.perito.cz

VÝROBA JE CERTIFIKOVANÁ EURÓPSKYM CERTIFIKÁTOM CE.

Všetci naši dodávatelia majú certifikát kvality ISO 9001. Montáž našich okien a dverí nám zabezpečujú vlastné montážne skupiny.

Vážení zákazníci, filozofia našej firmy je založená na osobnom prístupe, kvalitnom poradenstve a najvyššou prioritou je spokojnosť zákazníka so všetkými službami. Dôkazom je množstvo spokojných zákazníkov, ktorým sme realizovali výmenu okien.

Naším každodenným heslom je:

“Spokojný zákazník, reklama k nezaplateniu.”